Seminarid

Kui soovite korraldada rahulikus õhkkonnas oma ettevõtte seminare, töökoosolekud, koolitusi, workshope, ärikohtumisi, tooteesitlusi jne, siis ootame teid Scheeli restoranis. Seminaride jaoks on meil olemas innovatiivsed tehnilised lahendused, valgusküllane ja avar 100 ruutmeetrine saal, mahutavusega 50 osalejat.
Saalis on korralik ventilatsioon ja kliimasüsteem. Valgustus on reguleeritav ja valgemal ajal saab saali ka pimedamaks teha.
Saali paigutus: vastavalt vajadusele (hobuseraud, ümarlaud, kino jne)
Saali mõõdud: suure saali osa 10 x 7 m, väikse saali osa 3,5 x 7 m (sobib väiksemale seltskonnale, kuni 10 in)
Tehnika: dataprojektor (ühendused HDMI, VGA), heli transleerimise võimalus laekõlaritesse läbi audiokaabli ühenduse, reguleeritav valgussüsteem.
Ekraan: laius 2,4 m
Pabertahvel ja värvilised markerid
Mööbel: Puidust lauad mõõtudega 70 cm x 70 cm ja pehmed toolid
Toitlustus: kohvipausid,  hommikusöök,  lõuna- ja õhtusöögid
Hind: Võtke meiega ühendust ja teeme just teie soovidest lähtuva personaalse pakkumise.

Klientide tagasiside:

Scheeli Panga Kohvik oli ideaalne paik ca 30 inimesele seminari korraldamiseks. Väga ilusa interjööriga privaatne koht, kus oli olemas vajalik tehnika töise nõupidamise läbi viimiseks. Eraldi sissepääs seminariruumi tagas töö tegemiseks segamatu olustiku. Väga mugav oli ka see, et toitlustamise sai vastavalt osalejate maitse eelistustele ja eelarvele koostada. Samuti aitas ürituse õnnestumisele kaasa kohviku professionaalne personal, kes suhtus paindlikult päevakava muutustesse. Suur tänu! MTÜ Jutulind

***

Scheeli meeskond aitas meil edukalt läbi viia mitu üritust ja selle eest oleme väga tänulikud. Scheeli meeskond hoolib ürituse õnnestumisest sama palju, kui sina ise ja see annab meelerahu. Alati said täidetud ka kõige keerulisemad ülesanded naeratusega. Toidud olid värskest toorainest ja südamega tehtud, ka kõige pirtsakam külaline sai kõhu täis. Jäime igati rahule ja soovitame ka teistele. Atria Eesti AS