Firmapidu

Scheeli Restoranis saate korraldada sellise firmapeo, mis teie meeskonna silmad särama paneb. Koos leiame kindlasti huvitavad ideed, millega teie meeskonda üllatada ja teha sellest peost meeldejääv üritus, mis veel pikaks ajaks jutuainet pakub.

Balbiino jõulupeo video

Klientide tagasiside:

Kõik algab inimestest, ja Scheeli restoranis saadab juba sisenemise hetkest väga sõbralik perenaine (tõeline perenaine!), kes võlub nii oma oleku kui jutuga.

Teiseks interjöör – hea stiilitunnetusega, meeldivalt vaoshoitud. Külastajatele pakutakse vastutulelikult mitmesuguseid võimalusi ka privaatseks ajaveetmiseks.
Ja last but not least! – toit, mis on suurepärane, värskest ja kvaliteetsest toorainest, lisaks hästi valitud veinid.
Anname julgelt maksimumpunktid! Tallinna Linnavolikogu

***
Tagasiside möödunud jõulupeo osas on ainult positiivne, seda nii meie enda korraldajate kui ka Scheeli restorani inimeste osas:) Ürituse korraldusliku poole pealt tooksin välja, et kogu üritus oli väga sujuv, teenindajad sõbralikud, abivalmid, viisakad ja naeratavad (mida ei kohta igas teenindusettevõttes). Õhustik oli õdus ja hubane, pakutavad toidud olid maitsvad ning kogused külluslikud. Teenindus kiire. Kindlasti räägib Scheeli restorani kasuks ka asjaolu, et vahetult peale Balbiino jõulupidu, korraldas seal oma suure juubeli ka ettevõtte juhataja. Seega, kõik ilus ja kena. Sisekujunduselementidest oleks võinud jõulude ajal olla küünlad laudadel, aga see on soovituslik ega ole antud restoranile kuidagi etteheitena mõeldud. AS Balbiino

***
Enamus kolleege ei olnud Scheelis varem käinud. Tunti huvi, et kuidas selline tore koht leiti. Eelroog ja pearoog olid väga maitsvad. Meie peol käis ka hoogne tants ning osad kolleegid soovisid, et pidu oleks võinud isegi kauem kesta. Tänan väga Teie meeskonda meie õhtusöögi korraldamisel! Soovin teile palju toredaid üritusi ja loodetavasti kohtume tulevikus veel. Trigon Capital AS