Scheeli tähistab 21. mail sünnipäeva – tule nautima!

Scheeli Restorani sünnipäev 2016

Soovime oma kolmandat sünnipäeva sinuga tähistada! Kutsume sind meie sünnipäeva päeval läbi astuma, meiega tutvuma ja omi elamusi saama.

Scheeli Restorani sünnipäev, 21. mai kava

Avame uksed kell 12.00
12.00 – 23.00 Toidunauding ja kingitused külalistele
Tule saa osa toidunaudingust! Peagi vahetub Scheeli menüü, seni on võimalik veel oma lemmikuid roogasid nautida. Vaata menüüd või tule kohale ja lase endale head ja paremat soovitada.

Terve päeva vältel jagame Scheelis toidu nautijatele väikseid ja suuremaid kingitusi, kaks õnnelikku saavad kingituseks 100 euro väärtuses õhtusöögi Scheeli Restoranis. Teiste kingituste hulgas on kohapeal valmistatud trühvlid, puuviljaleib ja vahuveinid. Tule kohale ja saad juba rohkem teada!

14.00 Vahuveinisadu! Meeleolukas vahuveini avamine sabraaži tehnikas.

Scheeli kelner avab sabraaži tehnikas vahuveini. Julgemad saavad ka ise proovida. Loomulikult saavad kõik mekkida ka pokaali head vahuveini, lüüa kokku Scheeli ja enda terviseks, nagu 1920ndatel ikka kombeks oli.

15.00 – 18.00 Küsi nõu peokorralduse kohta Scheeli ekspertidelt

Scheeli Restoran on unikaalne Tallinnas, kuna pakub terviklikku restoranielamust, mis tähendab unikaalset interjööri ja atmosfääri, hoolivat vastuvõttu kelnerite poolt ning toitu, mis põhineb ajaloolistel retseptidel, tehtud klassikaliste toiduvalmistamistehnikatega maksimaalselt kohalikust toorainest ja vürtsitatud kokkade loovusega. Läbi kolme aasta oleme korraldanud loetlematu arvu sünnipäevi, pulmi, stiili- ja firmapidusid ning koosviibimisi. Seda alati personaalse lähenemise, suure hoolimise ja hingestatud toitudega. Kuidas sina seda teha saaks oma peo korraldamisel, tule küsi!

Ljudmila Butnik, Scheeli peakokk

Kui sind huvitab, kuidas ise oma pidu, sündmust ellu viia, siis meie spetsialistid on kuni kl 18.00 valmis sinu küsimustele vastama:
— (stiili)peo korraldamine väiksematele ja suurematele gruppidele,
— üldine planeerimine,
— menüü koostamine,
— külaliste vastuvõtmine,
— kuidas korraldada pidu, mida ka ise jõuad nautida.

Nõu annavad Scheeli juht ja peokorraldaja Katrin Aab, peakokk Ljudmila Butnik ja saalijuht Mari Reinvart. Kõigile Scheelis aasta jooksul pidu korraldada soovijatele anname kaasa 10% soodustuse.

Terve päev nautlemist!

Restoran on sünnipäeval, nagu igal päevalgi avatud 12.00 – 23.00, jälgi meie Facebooki lehte, et olla kursis meie igapäevaste huvitavate tegemistega ja suurepäraste pakkumistega ning saada inspiratsiooni elu nautimiseks.

Scheeli Restoran Tallinna vanalinnas asutati 21. mail 2013. Alguses tegutsesime kohvikuna, kuid juba peagi saime aru, et tegelikult sai iga külastaja terviklikku restoranikogemuse osaliseks: suurepärast toitu, interjööri ja kelnerite hoolega tagati unustamatu elamus. Nii on Scheeli olnud kohaks, kus tähistada igas päevas leiduvaid hetki, olgu need väikesed rõõmuhetked lõunasöögi juures või suured tähistamised õhtuse peoga. See on ootamatu, üllatav ja unikaalne koht Tallinna vanalinnas, kus oodatakse külalisi igapäevaseid hetki nautima.

Ootame sind läbi astuma, nautima toitu ja melu ning tegema sellest endale üks meeldejääv päev, sest …
… elu tuleb nautida iga päev!

Scheeli pere

Vana turg 2, Tallinn

Scheeli pere 2016