Kerge Caprese salat suvisesse menüüsse. Retsept!

Käes on suvi, kus kuumadel ilmadel sooviks midagi kerget ja hooajalist. Meie suvises menüüs leiab suurepärase, imelihtsa ja samas hõrgu Caprese salati pühvlipiima-mozzarella ja värske pestoga, mis sobib nii kergemaks jaanitule-kõrvaseks või lisandina lihatoitude juurde. See on hea ja energiat andev roog, mida on kerge valmistada ja võtta hommikul kaasa tööle, nö lõunaks on-the-go või nautida koju tulles koos perega õhtusöögiks.

Caprese salat pühvlipiima mozzarella ja pestoga

Caprese salat pühvlipiima mozzarellaga

Sisaldab

150 gr tomateid
100 gr mozzarellat (pühvlipiimast)
maitse järgi soola, pipart, balsamico kreemi
50 gr pestot

Poes on juba saada häid kodumaiseid tomateid, võimalusel vali just neid. Ka mozzarella valik on läinud laiemaks, meie eelistame pühvlipiima-mozzarellat tema pehme konsistentsi pärast. Viiluta tomatid ja mozzarella, aseta need vaheldumisi taldrikule, lisa maitse järgi soola ja pipart ning balsamico kastet.
Lisa juurde pestot, mida võid osta poest või ise teha. Hea retsepti ja tegemisjuhised koduse pesto saamiseks leiad meid külastanud elustiiliblogija postitusest.

Mõnusat kodus kokkamist ja ootame meile külla, et meie kokkade südamega tehtud, tervislikke ja samas luksuslikke roogi proovida ning elu nautida!