Unistuste pulmad romantilises Scheeli Restoranis: Soovitused murevaba pulma ettevalmistamiseks

Unistuste pulmad Tallinna vanalinnas romantilises Scheeli Restoranis

Betina ja Grigorij astuvad Scheeli Restorani pulmapeole. Foto autor: Marina Suvaroff

Betina ja Grigorij astuvad Scheeli Restorani pulmapeole. Foto autor: Marina Suvaroff

Soovitused murevaba pulma ettevalmistamiseks restoranis

„Avaldame tänu Scheeli Restoranile hästi teenindatud ja organiseeritud banketi eest. Kõik road olid väga kvaliteetsed ja maitsvad. Teenindus kelnerite poolt oli kõrgel tasemel. Kõik – kõik oli super!“ hästi! – Pruutpaar septembris 2015

Õnnestunud pulmapeo korraldamine ei pea tekitama stressi. Õigete küsimuste esitamine ja neile vastuste saamine aitavad muuta erakordse päeva unustamatult kauniks ja meeldivaks – just selliseks, millest unistab iga noorpaar.

Iga pruutpaari jaoks on pulmapeo planeerimine  väga eriline tegevus. Suurt rolli peo õnnestumises mängib peokoha valik. Kui unistate unikaalse atmosfääriga pulmapeost, mis on romantiline ja luksuslik, on art nouveau-stiilis Scheeli kaunis Tallinna vanalinnas selleks just õige koht.

Restorani sündmuskorraldaja räägib, et üha enam noorpaare tahab pulmatralli asemel mõnusat õhtut, mitte piinlikke mänge ja süldilauda. Soovitakse nautida lähedaste seltskonda, head toitu ja mõnusat muusikat. Sellise eriline õhtu kokkupanekuks on kindlasti tarvis kohtuda Scheeli sündmuskorraldajaga. Üheskoos sünnivad erilised mõtted, mis muudavad pulmapeo omanäoliseks ja kordumatuks – nagu see olema peabki!

„Soovitame paaridel julgesti mõelda, mis on see, mis teeb nende päeva eriliseks; millega tahaksid nemad end sel tähtsal päeval hellitada ja külalisi üllatada.” Soovi korral saab teha ka stiilipulma või valmistada video päevakangelaste senisest elust ja kohtumisest. Arutatakse läbi muusikavalik ja leitakse esinejad.

Pulmad on väga intiimne sündmus. Scheelis peetud pulmad toimuvad hubases ja koduses õhkkonnas. Restorani mahub 60 külalist, lisaks jääb tantsuruumi. Scheeli sobib pulmapeoks igal aastaajal, suvel saab kasutada ka mõnusat väliterrassi. Kõik see asub vanalinna südames, pruutpaar võib peole saabuda kasvõi otse kirikust romantilise hobukaarikuga.

Loomulikult on tähtsal kohal ka toit. Koostada saab erilise menüü, mis lähtub noorpaari soovidest ja maitse-eelistustest. Scheeli teeb menüüle personaalse ja paindliku pakkumise, mis sisaldab tervitusjooki, põhiroogasid ja suurepärast torti.
Restorani töötajad on peo korraldamisel igati toeks ja kasutavad oma rohkeid kogemusi. Nii ei pea päeva peakangelased pisiasjade pärast muretsema, vaid saavad nautida oma elu üht tähtsamat sündmust rahuliku südamega, keskenduda iseendale, oma verivärskele abikaasale ja külalistele.

Soovitame paaridel julgesti mõelda: mis on see, mis teeks sinu pulmapäeva eriliseks, mis on see, millega tahaksid ennast sel päeval hellitada või näiteks külalisi üllatada?

Betina ja Grigorij lõikavad pulmatorti Scheeli Restoranis. Foto autor: Polly Homjakina

Betina ja Grigorij lõikavad pulmatorti Scheeli Restoranis. Foto autor: Polly Homjakina

Õnnestunud pulm algab heast planeerimisest

Enne kohtumist Scheeli sündmuskorraldajaga mõtle läbi:

  • Mis kuupäeval pulm toimub?
  • Kui palju külalisi kutsute? Scheeli mahub 60 külalist ja jääb ka tantsuruum.
  • Kas mõnel külalisel on vaja erimenüüd, lähtudes tervisest, elustiilist või usundist?
  • Kas on mingi kindel stiil, tegevus, esineja, mis kindlasti pulmas olema peaks?

Koos saame juba luua pulma erilised hetked, selleks võib olla:

  1. Eriline menüü, mis on koostatud paari lemmik toorainetest.
  2. Eriline esineja.
  3. Filmi või pildiklipid restorani seinal.
  4. Stiilipulm.

„Paarid on kiitnud, et tegime nii planeerimise kui ka peo väga eriliseks, aitasime lahendada iga väiksemagi probleemi, pakkusime maitsvaid toite ja jooke, professionaalset ja tähelepanelikku teenindust ning hubast olemist ilusas romantilises atmosfääris,” räägib restorani sündmuskorraldaja.

„Scheeli on ilus romantiline restoran, oma kauni atmosfääriga. Toit oli väga maitsev, joogid kvaliteetsed. Kõik oli kaunilt serveeritud. Teenindus oli väga meeldiv ja sõbralik. Meie külalised olid väga rahul. Suur tänu meeldejääva õhtu eest!“
Pruutpaar, kelle pulm toimus juulikuus

Uuri lisa ja broneeri pulmapeo aeg info@scheeli.eu.

Romantiline Scheeli Restoran on ideaalne pulmapeo koht erinevatel aastaaegadel

Romantiline Scheeli Restoran on ideaalne pulmapeo koht erinevatel aastaaegadel

Vaata, mida pakub Scheeli Restoran pulmakohana Tallinna vanalinnas.