Screenshot 2020-09-24 at 14.42.06

Couplet Evening – Peeter Kaljumäe & Artur Raidmets

Screenshot 2020-09-22 at 15.01.50

Hey Friends! 
We have an awesome new event coming up!
 02.10
A fantastic opportunity to come to Scheeli Restaurant and enjoy a humorous and musical couplet evening performed by Peeter Kaljumäe and Artur Raidmets.
The show starts at 7 p.m.

Free entry !!
This time, pack your dance shoes as we are opening the dance floor!
The dance floor will open at 21:30!
NB! Tables are limited!
Book a table by calling 671 3597 

ANNA CURLY & ÜLO MÄLGAND – Raimond Valgre songs

Screenshot 2020-09-12 at 13.04.19

HELLO FRIENDS!
This Saturday - 19.09. SCHEELI RESTAURANT
The wonderful and talented duo!
ANNA CURLY & ÜLO MÄLGAND
Will perform the most beautiful songs from Raimond Valgre besides a delicious dinner at Scheeli's restauant!
BOOK A TABLE - 671 3597

ANNA CURLY & ÜLO MÄLGAND – Raimond Valgre songs

anna curly

HELLO FRIENDS!
This Saturday - 12.09. SCHEELI RESTAURANT
The wonderful and talented duo!
ANNA CURLY & ÜLO MÄLGAND
Will perform the most beautiful songs from Raimond Valgre besides a delicious dinner at Scheeli's restauant!
BOOK A TABLE - 671 3597

Glamour Express Dinner & Show

Screenshot 2020-09-08 at 19.44.35

 

Glamour Express Dinner & Show starts again!
We invite you to enjoy wonderful flavours, romantic glamorous atmosphere and stylish entertainment – We start our journey from the place where cabaret started – Berlin. We travel through Europe all the way to Hollywood. Join our journey though cabaret history!
Show: Dance Wonderland Cabaret
Conference: Artur Raidmets
3-course dinner with 2 options for the main dish (vegan option also possible), a welcome drink – Scheeli’s Crystal cocktail and house liqueur. Show in two acts awaits you – price will be 75€ BUT if you book between 7th-13th of September you will get a special price of 60€ !!!!
Doors 19:00
Show 20:00
Seats are limited.
Reservations and more information +372 671 35 97 or info@scheeli.eu

Kerge Caprese salat suvisesse menüüsse. Retsept!

Käes on suvi, kus kuumadel ilmadel sooviks midagi kerget ja hooajalist. Meie suvises menüüs leiab suurepärase, imelihtsa ja samas hõrgu Caprese salati pühvlipiima-mozzarella ja värske pestoga, mis sobib nii kergemaks jaanitule-kõrvaseks või lisandina lihatoitude juurde. See on hea ja energiat andev roog, mida on kerge valmistada ja võtta hommikul kaasa tööle, nö lõunaks on-the-go või nautida koju tulles koos perega õhtusöögiks.

Caprese salat pühvlipiima mozzarella ja pestoga

Caprese salat pühvlipiima mozzarellaga

Sisaldab

150 gr tomateid
100 gr mozzarellat (pühvlipiimast)
maitse järgi soola, pipart, balsamico kreemi
50 gr pestot

Poes on juba saada häid kodumaiseid tomateid, võimalusel vali just neid. Ka mozzarella valik on läinud laiemaks, meie eelistame pühvlipiima-mozzarellat tema pehme konsistentsi pärast. Viiluta tomatid ja mozzarella, aseta need vaheldumisi taldrikule, lisa maitse järgi soola ja pipart ning balsamico kastet.
Lisa juurde pestot, mida võid osta poest või ise teha. Hea retsepti ja tegemisjuhised koduse pesto saamiseks leiad meid külastanud elustiiliblogija postitusest.

Mõnusat kodus kokkamist ja ootame meile külla, et meie kokkade südamega tehtud, tervislikke ja samas luksuslikke roogi proovida ning elu nautida!

Scheeli tähistab 21. mail sünnipäeva – tule nautima!

Scheeli Restorani sünnipäev 2016

Soovime oma kolmandat sünnipäeva sinuga tähistada! Kutsume sind meie sünnipäeva päeval läbi astuma, meiega tutvuma ja omi elamusi saama.

Scheeli Restorani sünnipäev, 21. mai kava

Avame uksed kell 12.00
12.00 – 23.00 Toidunauding ja kingitused külalistele
Tule saa osa toidunaudingust! Peagi vahetub Scheeli menüü, seni on võimalik veel oma lemmikuid roogasid nautida. Vaata menüüd või tule kohale ja lase endale head ja paremat soovitada.

Terve päeva vältel jagame Scheelis toidu nautijatele väikseid ja suuremaid kingitusi, kaks õnnelikku saavad kingituseks 100 euro väärtuses õhtusöögi Scheeli Restoranis. Teiste kingituste hulgas on kohapeal valmistatud trühvlid, puuviljaleib ja vahuveinid. Tule kohale ja saad juba rohkem teada!

14.00 Vahuveinisadu! Meeleolukas vahuveini avamine sabraaži tehnikas.

Scheeli kelner avab sabraaži tehnikas vahuveini. Julgemad saavad ka ise proovida. Loomulikult saavad kõik mekkida ka pokaali head vahuveini, lüüa kokku Scheeli ja enda terviseks, nagu 1920ndatel ikka kombeks oli.

15.00 – 18.00 Küsi nõu peokorralduse kohta Scheeli ekspertidelt

Scheeli Restoran on unikaalne Tallinnas, kuna pakub terviklikku restoranielamust, mis tähendab unikaalset interjööri ja atmosfääri, hoolivat vastuvõttu kelnerite poolt ning toitu, mis põhineb ajaloolistel retseptidel, tehtud klassikaliste toiduvalmistamistehnikatega maksimaalselt kohalikust toorainest ja vürtsitatud kokkade loovusega. Läbi kolme aasta oleme korraldanud loetlematu arvu sünnipäevi, pulmi, stiili- ja firmapidusid ning koosviibimisi. Seda alati personaalse lähenemise, suure hoolimise ja hingestatud toitudega. Kuidas sina seda teha saaks oma peo korraldamisel, tule küsi!

Ljudmila Butnik, Scheeli peakokk

Kui sind huvitab, kuidas ise oma pidu, sündmust ellu viia, siis meie spetsialistid on kuni kl 18.00 valmis sinu küsimustele vastama:
– (stiili)peo korraldamine väiksematele ja suurematele gruppidele,
– üldine planeerimine,
– menüü koostamine,
– külaliste vastuvõtmine,
– kuidas korraldada pidu, mida ka ise jõuad nautida.

Nõu annavad Scheeli juht ja peokorraldaja Katrin Aab, peakokk Ljudmila Butnik ja saalijuht Mari Reinvart. Kõigile Scheelis aasta jooksul pidu korraldada soovijatele anname kaasa 10% soodustuse.

Terve päev nautlemist!

Restoran on sünnipäeval, nagu igal päevalgi avatud 12.00 – 23.00, jälgi meie Facebooki lehte, et olla kursis meie igapäevaste huvitavate tegemistega ja suurepäraste pakkumistega ning saada inspiratsiooni elu nautimiseks.

Scheeli Restoran Tallinna vanalinnas asutati 21. mail 2013. Alguses tegutsesime kohvikuna, kuid juba peagi saime aru, et tegelikult sai iga külastaja terviklikku restoranikogemuse osaliseks: suurepärast toitu, interjööri ja kelnerite hoolega tagati unustamatu elamus. Nii on Scheeli olnud kohaks, kus tähistada igas päevas leiduvaid hetki, olgu need väikesed rõõmuhetked lõunasöögi juures või suured tähistamised õhtuse peoga. See on ootamatu, üllatav ja unikaalne koht Tallinna vanalinnas, kus oodatakse külalisi igapäevaseid hetki nautima.

Ootame sind läbi astuma, nautima toitu ja melu ning tegema sellest endale üks meeldejääv päev, sest …
… elu tuleb nautida iga päev!

Scheeli pere

Vana turg 2, Tallinn

Scheeli pere 2016

Seitse põhjust, miks vee joomine on oluline

Scheeli Restoran pakub kõikidele oma külalistele alati vett. Meile on oluline, et iga toidukord oleks lisaks suurepärasele maitseelamusele ka terve ja kehale hea. Vesi on väga oluline osa meie menüüst. Pakume võimalust osta pudelivett, aga kuna Tallinna kraanivesi on väga maitsev, siis pakume restoranis ka kraanivett. Miks aga on vesi oluline? Mis kasu vee joomisest saad? Panime kirja seitse olulist põhjust.

Naudi tervislikku ja terviklikku toiduelamust Scheeli Restoranist

Naudi tervislikku ja terviklikku toiduelamust Scheeli Restoranist

Piisav veekogus päevas aitab meil:

 1. Hoida naha niiskustaset.
 2. Parandada keskendusvõimet ja sooritusi.
 3. Puhastada keha mürkainetest.
 4. Kiirendada ainevahetust.
 5. Parandada energia tootmist kehas.
 6. Hoiab keha temperatuuri stabiilsena.
 7. Parandab vere liikumist.

Nagu näed, on vesi inimese jaoks asendamatu aine ja elu alus! Vesi sobib iga toidu kõrvale. Tutvu Scheeli Restorani menüüga, mille kõrvale vett võtta.

Scheeli liitus ka kampaaniaga “Kraanivesi on joogivesi”. Jaga oma kogemust meie restoranis, lisades piltidele ja kommentaaridele#Scheeli ja #kraanivesi oma sotsiaalmeediakanalites. Jälgi ka Scheeli Facebooki lehte, et olla kursis eripakkumiste ja soovitustega!

Unistuste pulmad romantilises Scheeli Restoranis: Soovitused murevaba pulma ettevalmistamiseks

Unistuste pulmad Tallinna vanalinnas romantilises Scheeli Restoranis

Betina ja Grigorij astuvad Scheeli Restorani pulmapeole. Foto autor: Marina Suvaroff

Betina ja Grigorij astuvad Scheeli Restorani pulmapeole. Foto autor: Marina Suvaroff

Soovitused murevaba pulma ettevalmistamiseks restoranis

„Avaldame tänu Scheeli Restoranile hästi teenindatud ja organiseeritud banketi eest. Kõik road olid väga kvaliteetsed ja maitsvad. Teenindus kelnerite poolt oli kõrgel tasemel. Kõik – kõik oli super!“ hästi! – Pruutpaar septembris 2015

Õnnestunud pulmapeo korraldamine ei pea tekitama stressi. Õigete küsimuste esitamine ja neile vastuste saamine aitavad muuta erakordse päeva unustamatult kauniks ja meeldivaks – just selliseks, millest unistab iga noorpaar.

Iga pruutpaari jaoks on pulmapeo planeerimine  väga eriline tegevus. Suurt rolli peo õnnestumises mängib peokoha valik. Kui unistate unikaalse atmosfääriga pulmapeost, mis on romantiline ja luksuslik, on art nouveau-stiilis Scheeli kaunis Tallinna vanalinnas selleks just õige koht.

Restorani sündmuskorraldaja räägib, et üha enam noorpaare tahab pulmatralli asemel mõnusat õhtut, mitte piinlikke mänge ja süldilauda. Soovitakse nautida lähedaste seltskonda, head toitu ja mõnusat muusikat. Sellise eriline õhtu kokkupanekuks on kindlasti tarvis kohtuda Scheeli sündmuskorraldajaga. Üheskoos sünnivad erilised mõtted, mis muudavad pulmapeo omanäoliseks ja kordumatuks – nagu see olema peabki!

„Soovitame paaridel julgesti mõelda, mis on see, mis teeb nende päeva eriliseks; millega tahaksid nemad end sel tähtsal päeval hellitada ja külalisi üllatada.” Soovi korral saab teha ka stiilipulma või valmistada video päevakangelaste senisest elust ja kohtumisest. Arutatakse läbi muusikavalik ja leitakse esinejad.

Pulmad on väga intiimne sündmus. Scheelis peetud pulmad toimuvad hubases ja koduses õhkkonnas. Restorani mahub 60 külalist, lisaks jääb tantsuruumi. Scheeli sobib pulmapeoks igal aastaajal, suvel saab kasutada ka mõnusat väliterrassi. Kõik see asub vanalinna südames, pruutpaar võib peole saabuda kasvõi otse kirikust romantilise hobukaarikuga.

Loomulikult on tähtsal kohal ka toit. Koostada saab erilise menüü, mis lähtub noorpaari soovidest ja maitse-eelistustest. Scheeli teeb menüüle personaalse ja paindliku pakkumise, mis sisaldab tervitusjooki, põhiroogasid ja suurepärast torti.
Restorani töötajad on peo korraldamisel igati toeks ja kasutavad oma rohkeid kogemusi. Nii ei pea päeva peakangelased pisiasjade pärast muretsema, vaid saavad nautida oma elu üht tähtsamat sündmust rahuliku südamega, keskenduda iseendale, oma verivärskele abikaasale ja külalistele.

Soovitame paaridel julgesti mõelda: mis on see, mis teeks sinu pulmapäeva eriliseks, mis on see, millega tahaksid ennast sel päeval hellitada või näiteks külalisi üllatada?

Betina ja Grigorij lõikavad pulmatorti Scheeli Restoranis. Foto autor: Polly Homjakina

Betina ja Grigorij lõikavad pulmatorti Scheeli Restoranis. Foto autor: Polly Homjakina

Õnnestunud pulm algab heast planeerimisest

Enne kohtumist Scheeli sündmuskorraldajaga mõtle läbi:

 • Mis kuupäeval pulm toimub?
 • Kui palju külalisi kutsute? Scheeli mahub 60 külalist ja jääb ka tantsuruum.
 • Kas mõnel külalisel on vaja erimenüüd, lähtudes tervisest, elustiilist või usundist?
 • Kas on mingi kindel stiil, tegevus, esineja, mis kindlasti pulmas olema peaks?

Koos saame juba luua pulma erilised hetked, selleks võib olla:

 1. Eriline menüü, mis on koostatud paari lemmik toorainetest.
 2. Eriline esineja.
 3. Filmi või pildiklipid restorani seinal.
 4. Stiilipulm.

„Paarid on kiitnud, et tegime nii planeerimise kui ka peo väga eriliseks, aitasime lahendada iga väiksemagi probleemi, pakkusime maitsvaid toite ja jooke, professionaalset ja tähelepanelikku teenindust ning hubast olemist ilusas romantilises atmosfääris,” räägib restorani sündmuskorraldaja.

„Scheeli on ilus romantiline restoran, oma kauni atmosfääriga. Toit oli väga maitsev, joogid kvaliteetsed. Kõik oli kaunilt serveeritud. Teenindus oli väga meeldiv ja sõbralik. Meie külalised olid väga rahul. Suur tänu meeldejääva õhtu eest!“
Pruutpaar, kelle pulm toimus juulikuus

Uuri lisa ja broneeri pulmapeo aeg info@scheeli.eu.

Romantiline Scheeli Restoran on ideaalne pulmapeo koht erinevatel aastaaegadel

Romantiline Scheeli Restoran on ideaalne pulmapeo koht erinevatel aastaaegadel

Vaata, mida pakub Scheeli Restoran pulmakohana Tallinna vanalinnas.